• Телефон:

    +380681331050

  • Електронна адреса:

    chshir750509@gmail.com

  • Наша адреса:

    м. Чугуїв бульвар Комарова, 12 (2 поверх)

Хімчистка авто

Хімчистка авто

Хімчистка авто

Ми надаємо комплексні послуги хімчистки автомобілів у Харкові і Чугуєві. Будь то панель приладів вашого автомобіля, сидіння, дах, ремені безпеки, килимки або внутрішні панелі. Ми глибоко очищаємо та дезінфікуємо салони вашого автомобіля, щоб створити більш здорове середовище, вільне від мікробів, для вас та вашої родини.

Хімчистка автомобілів, протирання, поліроль. Це повністю відрізняється від звичайного миття автомобілів. Звичайне миття автомобіля не може ефективно захистити або покращити життя вашого автомобіля, поки ви не захистите його поверхні. Деталізація - це процес глибокої хімчистки екстер'єру салону вашого автомобіля. Детальна обробка вашого автомобіля кожні п'ять-шість місяців може підтримувати його у відмінному стані у салоні. Ми надаємо клієнтам найкращі послуги хімчистки та полірування автомобілів. Для нас важливим є кожен клієнт.

Хімчистка “120 Градусів Чугуїв” – це сервіс високого рівня, і ми дбаємо про кожен автомобіль з повною турботою та професіоналізмом та добиваємось вашого високого рівня задоволеності.

Прайс на хімчистку авто