• Телефон:

    +380681331050

  • Електронна адреса:

    chshir750509@gmail.com

  • Наша адреса:

    м. Чугуїв бульвар Комарова, 12 (2 поверх)

Хімчистка одягу

Хімчистка одягу

Хімчистка одягу

Як прати одяг лише у хімчистці?

Якщо ви читали символи пральні, то, ймовірно, помітили, що на деяких речах є маркування, призначене для хімчистки. Фактично широкий асортимент одягу позначений як «тільки хімчистка», включаючи прості речі, такі як футболки та джинси. Виробники одягу рекомендують цю процедуру, щоб ваш одяг був максимально чистим і максимально зручним. Однак вам може знадобитися більш дешевий і зручний варіант очищення. Якщо ви хочете знати, як прати тільки одяг у хімчистці самостійно, ось кілька порад, яким потрібно слідувати.

Завжди використовуйте холодну воду та м'який пральний засіб. Прати предмет лише у хімчистці окремо. Спробуйте використати метод домашньої хімчистки та подивіться, як він іде, перш ніж додавати додаткові предмети. Одяг з вовни, шовку або бавовни можна обережно прати вручну. Однак уникайте прання замші, шкіри, хутра, пір'я та інших крихких тканин. Використовуйте чисту раковину або таз, наповнений холодною водою та м'яким миючим засобом. Якщо ви користуєтеся пральною машиною, використовуйте тонкий цикл. Бавовна, льон та міцний поліестер – це жорсткіші тканини, які зазвичай можна акуратно прати в машині. Насамперед, не користуйтеся сушаркою і уникайте перегріву. Крім того, при пранні трикотажного одягу покладіть його на плоску поверхню, щоб він просох, щоб не розтягнути. Однак, якщо він тканий, повісьте його, щоб він висох.

Використовуйте набір для домашньої хімчистки. Існує безліч перевірених наборів для домашньої хімчистки. Дотримуйтесь інструкцій на коробці з догляду за білизною своїми руками. Незалежно від того, наскільки ви обережні, якийсь одяг вимагає хімчистки, незважаючи ні на що. Однак, якщо ви не впевнені, запитаєте думку досвідченого пральника. Хороші сукні, костюми чи ваші улюблені джинси не варто зіпсувати. Якщо ви намагаєтеся зрозуміти, як прати лише одяг у хімчистці, краще перестрахуватися. Приходьте в хімчистку "120 Градусів Чугуїв" для всіх ваших потреб!

Прайс на хімчистку одягу